cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Support for Ukraine

Natalya74
Listener

Hello! I've heard that you have a free premium for Ukrainians. Can I get it? I'm a entrepreneur from Ukraine. 

21 REPLIES 21

Happytohelp123
Community Champion | Zoom Employee
Community Champion | Zoom Employee

Hello @Natalya74  Hopefully you have been able to stay safe! Currently Zoom is offering the following for free accounts hosting meetings in Ukraine:

Changes to existing features

  • 40-minute limit temporarily waived for hosts in Ukraine
    Hosts in Ukraine on free accounts can use Zoom to host meetings without the 40-minute limit.

Hi! Will there be no 40-minute limit if the host is in Ukraine and other 3+ participants are not? I'd be very grateful for your response! 

Hi! I'm from Ukraine and I have just had a session with a client and a conference was closed after 40 minutes! HOW COME??? What can I do in order not to have such issues?

Is it still in place? Can Zoom hosts from Ukraine hold meetings longer than 40 minutes?

Hi, yes, I'm in Ukraine and have no limits in my Zoom

Hello!
I have the same issue, I'm from Ukraine, but my meetings still have the 40-minute limit. 
Can I avoid it?

Hello , I’m from Ukraine and I have 40 min limit , can you remove that please ?

Доброго часу доби.
Підскажіть, чого сьогодні на андроїдах в Україні злетів зум?
Дякую

ukraine
Listener

Леся добрий день, у нас така сама проблема. Ви знайшли рішення. Можете поділитися? Ми колеги, можливо, зможемо бути корисні один одному ***********

Доброго дня! Може це буде корисним - в мене частіш за все нема ліміту в 40 хвилин, але інколи він з'является. Я помітила що це відбувається коли я заходжу через посилання (яке я власне і створювала) і що в цей момент я не зареєстрована в обліковому записі. 
Так ось, мені здається, що Зум робить ліміт коли він не бачить з якого облікового запису я заходжу. І я стала перевіряти, щоб мій аккаунт в додатку Зум був залогінен. Поки що працює.  

Доброго дня! Поясніть будь ласка, що означає "не зареєстрована в обліковому записі"? Про якій додаток ідеться? В мене, також, через 40 хвилин вимикається дзвінок і все. Але я хоч і в Україні зареєстрована, зараз знаходжуся в іншій країні, тому думала що саме це є причиною. 

Але поясніть будь ласка про обліковий, може я також щось не те роблю коли заходжу...  

Доброго дня. 
Скоріш за все це пов'язано з тим, що ви не в Україні зараз. Мені здається, що Зум дивиться на IP-адресу,  та по ній визначає країну. 
Як Ви починаєте сесію в Зум? Я можу заходити по посиланню, яке я зробила раніше, або відкривати додаток  ZOOM (на телефоні або на комп'ютері) і звідти починати сессію.
Якщо перше - то може бути так, як я писала вище.
А якщо друге - то тоді все ок і ліміт пов'язан з тим, де ви фізично знаходитесь.  

Дякую, зрозуміла що мається на уваізі під обліковим, спробую так заходити, бо завжди робила це за посиланням. Перевірю як працює. 

maxkiryeyev
Listener
Hello! I've heard that you have a free premium for Ukrainians. Can I get it? I'm a entrepreneur from Ukraine. 

maxkiryeyev
Listener

Hello! I've heard that you have a free premium for Ukrainians. Can I get it? I'm a entrepreneur from Ukraine. 

 

Zoom - ***********

If you connect from the Ukrainian IP and have Kyiv timezone, I can confirm that your meetings will not be disconnected after 40 minutes. I checked this a month ago.

На жаль, не вибивало в мене 

 

А так Українське IP і Проживаю в Чернівцях 

Чому ж "на жаль", якщо "НЕ вибивало"? 🙂

Так як викидало мене з Зуму розмов

Вот чого - На жаль

 

А хочется щоб більше 40 хв в конфу було як для організатора))

AnnaOleynik
Listener

Доброго дня. Я не знаю, чи відповість Вам техпідтримка Зуму тут, але зараз, якщо ви заходите з території України, з українського ip-адресу то для вас не буде ніяких обмежень. 

TetianaB
Listener

Але щось сталося і в мене вже не дає проводити білше 40 хв та вибиває зум